Create toggleable notifications that fade out automatically.MACBIT

Wykonujemy poniższe usługi dotyczące serwisowania laptopów
Wymiana matryc (ekranu)
Stłuczona matryca lub "rozlana" kwalifikuje się jedynie do wymiany. Poza mechanicznymi uszkodzeniami matrycy, może wystąpić też problem z podświetleniem matrycy, którego wynikiem jest brak obrazu na ekranie mimo poprawnego uruchomienia sie laptopa Podstawowe modele matryc posiadamy w magazynie, i w przypadku decyzji o wymianie czas wykonania takiej usługi to 1 lub 2 dni. Nietypowe matryce są zamawiane, i czas takiej naprawy to około 1 tygodnia..
Naprawa lub wymiana uszkodzonych gniazd połączeniowych
Po dłuższym okresie użytkowania sprzętu, bądź też nieuwagi występują bardzo często uszkodzenia gniazd połączeniowych.
Wymiana klawiatur
Klawiatura jest tym elementem, który jest szczególnie narażony na usterki w poprawnym funkcjonowaniu.
Wymiana baterii
Baterie mają niestety określony czas swojej żywotności, a czas podtrzymywania zasilania nieustannie się skraca.
Odzyskiwanie i archiwizacja danych
W wielu przypadkach jest możliwość odzyskania utraconych zapisów z dysków twardych, jak i kart pamięci, czy pendrive'ów.

Nasz Serwis zajmuję się naprawą wszelkiego typu uszkodzeń mechanicznych które powstały w wyniku np. Upadku bądź uderzenia lub poprostu z racji wieku urządzenia.Naprawimy lub wymienimy uszkodozny element.

{loadposition module-position-proba} ytytybui6byt

{loadmoduleid 107}

{loadmoduleid 107}

Nasz serwis oferuje wymianę dysku twardego . Dysk twardy jest wrażliwy na wszelkiego typu wstrząsy , upadki , które zakłócają jego prace bądź eliminują go z dalszego użytkowania.

SERWIS LAPTOPÓW, TABLETÓW

Serwis wymiana matryc min

Stłuczona matryca lub "rozlana" kwalifikuje się jedynie do wymiany. Poza mechanicznymi uszkodzeniami matrycy, może wystąpić też problem z podświetleniem matrycy, którego wynikiem jest  brak obrazu na ekranie mimo poprawnego uruchomienia sie laptopa.

Podstawowe modele matryc posiadamy w magazynie, i w przypadku decyzji o wymianie czas wykonania takiej usługi to 1 lub 2 dni. Nietypowe matryce są zamawiane, i czas takiej naprawy to około 1 tygodnia.